ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ні дня без звільнення: У Сумах хочуть "демонтувати" головного архітектора

"Список Лисенка" стрімко поповнюється новими прізвищами
Depo.
22 травня 2015 16:08
ФОТО: depo.ua
Ні дня без звільнення: У Сумах хочуть "демонтувати" головного архітектора
Ні дня без звільнення: У Сумах хочуть "демонтувати" головного архітектора

Під загрозою звільнення на цей раз опинився головний архітектор Сум Володимир Биков, пише Суми.depo.ua.

21 травня міський голова Олександр Лисенко зустрівся з членами облорганізації Національної спілки архітекторів України. Привід несподіваний, але вже знайомий своєю системністю: тепер сумчани вимагають від мера звільнити головного зодчого міста. 

На їхнє переконання, Суми гинуть через непрофесійний архітектурний менеджмент. Тому пропонують меру провести конкурс на вакантну посаду, а також створити у структурі виконавчих органів Департамент комунального майна, який об`єднає управління коммайна та управління земельних відносин, зробивши управління архітектури та містобудування самостійною одиницею.

"Ініціатива не позбавлена здорового глузду і має право на життя, втім, навряд чи буде підтримана нинішнім складом депутатського корпусу", - вважає Олександр Лисенко.

Втім не бачить у цьому ніякого здорового глузду екс-мер Геннадій Мінаєв. "Повністю позбавлена здорового глузду ця ініціатива. Навіть не буду пояснювати чому. Хто хоче розібратися самостійно, почніть з вивчення терміна "містобудівний кадастр", а потім опустіться до поняття "земельний кадастр" і все стане ясно. Великий "зодчий" Комаров (Ред. - підприємець, учасник круглого столу). Це все, що можна сказати про це збіговисько", - написав на своїй сторінці у Фейсбук пан Мінаєв.

Присутній на "круглому столі" Володимир Биков назвав обвинувачення безпідставними. Він заявив, що не піде з посади за власним бажанням.

Нагадаємо, два дні тому подібна ситуація склалася з директором КП "Міськводоканал" Анатолієм Сагачем - загроза його звільнення нібито теж пов’язана з "проханням"  громади.

Додамо, що в Сумах склався цілий список чиновників міської влади, які потрапили у так званий "Список Лисенка" - звільнених мером і поновлених на своїх посадах судами.  

Екс-мер Геннадій Мінаєв висуває свою версію можливих кадрових змін в управлінні архітектури та містобудування (Фото з Фейсбуку)

Ні дня без звільнення: У Сумах хочуть "демонтувати" головного архітектора - фото 1