ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Черговий на звільнення" у сумській владі - директор водоканалу

"Список Лисенка" з подачі громадськостіі може поповнити відповідальний "за воду" у місті Анатолій Сагач
Depo.
20 травня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua
"Черговий на звільнення" у сумській владі - директор водоканалу
"Черговий на звільнення" у сумській владі - директор водоканалу

19 громадських організацій міста Суми на чолі з СОГО "Майдан" звернулися з відкритим листом до міського голови. Сумчани нібито нарікають на те, що КП "Міськводоканал" є монополістом у забезпеченні підприємств і населення міста водою, здійснення очистки та відведення стічних вод. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на dancor.sumy.ua.

У той час, коли тарифи на послуги динамічно зростають, а доходи людей залишаються низькими, "Міськводоканал" системно порушує законодавство України, права споживачів, що неодноразово встановлювалося рішеннями судів і Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Це стосується справ про повірку лічильників, подвійне нарахування за спожиту воду, укладення угод про надання послуг, які не відповідають типовій угоді.

Для виходу із ситуації громадськість пропонує:

1) невідкладно створити комісію з перевірки роботи комунального підприємства "Міськводоканал" (до складу якої обов'язково ввести представників громадських організацій) та вжити відповідних заходів реагування щодо притягнення до її роботи Держфінінспекції;

2) вирішити питання про звільнення від роботи Анатолія Сагача - директора КП "Міськводоканал", за час роботи якого підприємство допустило порушення прав та інтересів споживачів.

У той же час екс-мер Сум Геннадій Мінаєв вважає такі дії громадськості недолугими. 

"Ось і до Сагача дісталися. Боже, коли ж вони закінчать руйнувати? І почнуть хоч щось бачити? Хто-небудь з них, хоч на 1%, розуміє проблеми КП "Міськводоканалу"? Розбирається в тому, як складно і часом навіть неможливо працювати цьому підприємству в умовах складного законодавчого поля і постійної фінансової прірви?
шарікови, швондери ... одне слово", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Геннадій Мінаєв.

Нагадаємо, вже склався цілий список чиновників міської влади, які потрапили у так званий "Список Лисенка" - звільнених мером і поновлених на своїх посадах судами. Не виключено, що Анатолій Сагач може стати наступним.