ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум "колекціонує" судові позови від незаконно звільнених підлеглих

Директор департаменту містобудування та земельних відносин Анатолій Жук теж звернувся до Сумського районного суду
Depo.
19 травня 2015 12:41
ФОТО: depo.ua
Мер Сум "колекціонує" судові позови від незаконно звільнених підлеглих
Мер Сум "колекціонує" судові позови від незаконно звільнених підлеглих

Посадовець вимагає поновити його на роботі та скасувати розпорядження про його звільнення. Про це повідомив начальник правового управління Олег Чайченко, передає Суми.depo.ua.

 За його словами, трудова книжка Анатолія Жука досі перебуває за місцем роботи. "Чекаємо, щоб він надав лікарняний. У справі його немає", - уточнив Олег Чайченко.

Нагадаємо, мер Сум Олександр Лисенко на апаратній нараді 14 квітня заявив, що підписав розпорядження про звільнення Анатолія Жука за результатами роботи комісії. Того дня чиновник повинен був вийти з відпустки й перебувати на апаратній нараді Але його не було, про причини його відсутності заступник сказав, що він на лікарняному.

6 травня за результатами розгляду заяви Анатолія Жука про незаконне звільнення з займаної посади прокуратурою Сумської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

7 травня меру надійшла заява від Анатолія Жука з проханням направити йому трудову книжку. На апаратній нараді 18 травня Анатолій Жук довго сперечався з міським керівництвом, вимагаючи повернути книжку. Йому відповіли, що розпорядження мера не є документом, за яким припиняються трудові відносини.

Слід додати, що мера Сум Олександра Лисенка звинувачують у масових незаконних звільненнях посадовців, що несе за собою бюджетні втрати в особливо великих розмірах. Так, окрім Анатолія Жука, під "гарячу руку" міського голови потрапили екс-заступник директора департаменту інфраструктури Євген Дамов, колишній начальник управління коммайна Василь Щербак, екс-директор КП "Сумикомунінвест" Сергій Малюк. Перші два вже виграли суд у мерії та поновилися на посаді.