ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пророцтво Мінаєва діє: за фактом звільнення Жука відкрили кримінальне провадження

Прокуратура Сумської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного звільнення директора департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міськради Анатолія Жука
Depo.
6 травня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua
Пророцтво Мінаєва діє: за фактом звільнення Жука відкрили кримінальне провадження
Пророцтво Мінаєва діє: за фактом звільнення Жука відкрили кримінальне провадження

Про це передає Суми.depo.ua.

Відповідні відомості про це внесені сьогодні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 172 КК (грубе порушення законодавства про працю). Ця стаття передбачає штраф від двох до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправні роботи на строк до двох років. Зараз ведеться досудове розслідування.

Нагадаємо, що 14 квітня мер Сум Олександр Лисенко підписав розпорядження про звільнення директора департаменту містобудування. Зробив це він на підставі акта перевірки департаменту містобудування громадською комісією, а також колективного звернення громадян.

Причина звільнення - нібито грубе порушення Анатолія Жука своїх посадових обов'язків (підписання містобудівних умов і обмежень другої черги ТЦ "Епіцентр"). Підписувати папери, на думку мера, повинен був головний архітектор. З іншого боку, нібито через підписання виданих умов місто втратило можливість отримати від "Епіцентру" додаткові пайові кошти. Анатолій Жук не тільки категорично відкинув всі ці звинувачення, але й звернувся до правоохоронних органів.

Додамо, що два тижні тому екс-мер Сум Геннадій Мінаєв, уникаючи прізвища свого "протеже" Анатолія Жука, пророкував Олександру Лисенку проблеми із Законом за неправомірні звільнення посадовців.