Екс-губернатор Сумщини Шульга таки "виборов" крісло проректора НАУ

Виявляється, вже другу добу екс-очільник Сумщини Володимир Шульга займає посаду в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та корпоративного розвитку НАУ

На сайті Національного авіаційного університету опубліковано новину про призначення 8 вересня А. Майснера в.о. першого проректора НАУ та В. Шульгу в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та корпоративного розвитку НАУ, повідомляє Depo.Суми.

Екс-губернатор Сумщини Шульга таки "виборов" крісло проректора НАУ - фото 1

Згідно з повідомленням в.о. ректора Рімвідас Хращевський призначив:

1) Андрія Майснера на посаду в.о. першого проректора;
2) Тамару Іванову на посаду в.о. проректора з науково-педагогічної роботи;
3) Олександра Авдєєва на посаду в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків;
4) Володимира Шульгу на посаду в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та корпоративного розвитку.

Читайте також: Екс-губернатора Сумщини Шульгу "сватають" у проректори Національного авіаційного університету

Також автори повідомлення зазначають, що "попередники" заважають новопризначеним зайняти свої крісла, через що доводиться "звернутись до уповноважених державних органів із заявою про самоуправство, незаконне перешкоджання виконанню трудових обов'язків і діяльності державної установи".

Екс-губернатор Сумщини Шульга таки "виборов" крісло проректора НАУ - фото 2Сумчанам також цікаво буде нарешті дізнатись, як екс-губернатор з освітою біолога-географа пов'язаний з авіацією. Відповідь є на сторінці "Ректорат". Виявляється, коли Шульга був нардепом, у 2013-2014 роках він був "голова Міжвідомчої робочої групи з питання співпраці з CAEP ICAO при Комітеті з питань транспорту і зв'язку Верховної Ради України".

Читайте також: Під сумського екс-губернатора у НАУ "зачистили" цілого професора з міжнародним досвідом

Тут же розшифровано мету його головування: "вжиття заходів, необхідних для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище, здійснення нагляду та контролю за дотриманням суб'єктами авіаційної діяльності та експлуатантами аеропортів вимог з питань охорони навколишнього середовища і енергозбереження в питаннях експлуатації авіатехніки".

Більше новин про наукові кар'єри колишніх очільників Сумщини читайте на Depo.Суми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #корупція