Екс-губернатора Сумщини Шульгу "сватають" у проректори Національного авіаційного університету

Географа-біолога, колишнього нардепа та голову Сумської ОДА хочуть тепер зробити проректором-авіатором

Другого вересня у київському Національному авіаційному університеті намагалися зареєструвати наказ про призначення проректорами Андрія Майснера, який представляється радником міністра та Володимира Шульгу.

Про це Depo.Суми стало відомо з повідомлення роректора НАУ Ярослава Козачка на сторінці у "Фейсбуці".

Екс-губернатора Шульгу сунуть на посаду проректора національного авіаційного університету - фото 1

Як підтвердив у приватній розмові сам Ярослав Козачок, Володимир Шульга, якого він згадує, дійсно є колишнім губернатором Сумщини. Утім, поки що копії наказу про призначення на посаду проректора у нього "на руках" немає. "Ми не дали їм зайти в кабінети. Вони не знають поки, як нас звільнити. А сам виконуючий обов'язки ректора працює навіть без трудової книжки", розповів він.

Екс-губернатора Сумщини Шульгу "сунуть" на посаду проректора Національного авіаційного університету - фото 2

Зазначимо, як повідомив на брифінгу 20 серпня міністр освіти Сергій Квіт, в результаті внутрішнього аудиту в НАУ були виявлені корупційні схеми, в яких були зацікавлені як працівники відділу, так і керівники університету, проректора Максима Луцького. Зокрема, в університеті проводилися маніпуляції з землею, квартирами, розподілом посад, зокрема, посад проректорів та придбанням літаків за завищеними цінами.

Результатом проведення перевірок стало відсторонення від займаної посади ректора НАУ.

В.о. ректора університету став співробітник НАУ Рімвідас Хращевський, якого до виборів нового ректора призначив міністр освіти та науки Сергій Квіт.

20 ж серпня новопризначений наказом МОН України в.о. ректора НАУ Рімвідас Хращевський оголосив накази про звільнення першого проректора М.Луцького і проректорів П.Борсука, Я.Козачка, І.Зарубінської та Ф.Полухіна.

"Зазначені особи були призначені на свої посади екс-ректором М.Куликом із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч Статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України. Окрім того, всупереч Статуту НАУ, умови та розмір оплати їх праці визначався самовільно, без погодження за встановленою процедурою...", йдеться у повідомленні міністерства.

Вибори нового ректора університету відбудуться 17 вересня 2015 року.

Читайте також: Сумському екс-губернатору намагалися спалити дім

Більше новин про сумських посадовців читайте на Depo.Суми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми