Під сумського екс-губернатора у НАУ "зачистили" цілого професора з міжнародним досвідом

Володимира Шульгу намагаються працевлаштувати на посаду, яку обіймав авторитетний науковець

Посаду проректора з наукової роботи, на яку намагаються призначити відомого у Сумах і не лише екс-губернатора та екс-депутата Володимира Шульгу, до недавнього часу обіймав професор Анатолій Полухін. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на іншого проректора НАУ Ярослава Козачка.

Анатолій Полухін закінчив цей вуз, який тоді називався Київський інститут інженерів цивільної авіації, у 1970 році за спеціальністю "Електронні обчислювальні машини".

Під сумського екс-губернатора у НАУ "зачистили" цілого професора з міжнародним досвідом - фото 1

Кандидатську дисертацію у 1984 році захистив за спеціальністю "Динаміка, балістика та керування рухом літальних апаратів". У 2004 році отримав вчене звання професора Національного авіаційного університету.

З 2008 року - проректор з навчальної роботи Національного авіаційного університету, представник керівництва університету з якості, відповідальний за організацію розробки, впровадження, сертифікації та безперервного удосконалення системи менеджменту якості університету відповідно до вимог стандарту ІSO 9001:2008.

У складі робочих груп Міністерства освіти і науки України неодноразово брав участь у розробці нормативно-правової бази організації навчального процесу у вищих навчальних закладах України.

Член Координаційної ради з підготовки авіаційних фахівців при Міждержавному авіаційному комітеті.

Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць.

Більше новин про кадрові потуги колишніх губернаторів читайте на Depo.Суми.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми