ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Директор підприємства Шостки бачить у хімічному скандалі "підставу"

Адміністрація та колектив ТОВ "Сервісний центр регенерації масел" вважають надзвичайну ситуацію в Шостці спробами певних зацікавлених осіб дискредитувати підприємство
Depo.
8 травня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua
Директор підприємства Шостки бачить у хімічному скандалі "підставу"
Директор підприємства Шостки бачить у хімічному скандалі "підставу"

Мова йде про подію, що сталася 30 квітня у місті поблизу ТОВ "Сервісний центр регенерації масел". За даним фактом нині проводиться ряд перевірок і розслідувань уповноваженими органами та структурами. Про це пише Суми.depo.ua.

"Підозра в тому, що пестициди, викинуті у Шостці 30 квітня, можуть належати ТОВ "Сервісний центр регенерації масел", є абсолютно безпідставною", - заявив директор підприємства Валерій Закревський.

За його словами, у 2015 році на підприємство пестициди не ввозилися взагалі і є всі документи (акти, звіти тощо), які підтверджують час проведення тих чи інших технологічних процесів, обсягів завантажень і транспортувань речовин.

В офіційній заяві адміністрація ТОВ "Сервісний центр регенерації масел" розцінює подію 30 квітня як цілеспрямовану кампанію зацікавлених осіб, які мають на меті дискредитувати його засновників.

Нині підприємство проводить внутрішнє службове розслідування і заявляє, що готове всіляко сприяти офіційному слідству, надати всі необхідні внутрішні документи, відкрити територію.

Нагадаємо, тиждень тому мер Шостки заявив, що не вірить у випадковість надзвичайної події.

Директор підприємства Шостки бачить у хімічному скандалі "підставу" - фото 1