Сумський суд вирішив долучити екс-губернатора Шульгу до справи про величезний хабар

Зарічний районний суд прийняв рішення впритул "зайнятися" Володимиром Шульгою і офіційно зробив його фігурантом кримінальної справи

Екс-голова Сумської ОДА Володимир Шульга відтепер став фігурантом кримінальної справи. Зарічний суд повернув Генпрокуратурі справу щодо найбільшого в області хабара на дорозслідування з вердиктом, що воно було розслідувано неналежним чином. Суд зобов'язав прокурорів допитати Володимира Шульгу у гучній справі Ірини Тараненко, пише Depo.Суми.

На засіданні суду адвокат потерпілого голови ДСНС України в Сумській області Геннадія Волика, наголошував, що органам досудового розслідування було відоме місце знаходження Шульги, однак того взагалі не викликали на допит.

Сам Геннадій Волик, який написав заяву про вимагання хабара, каже, що Шульга "цинічно та в ультимативній формі" вимагав у нього в кабінеті два мільйони гривень. Ці шалені гроші посадовець просив для благодійного фонду допомоги бійцям на Донбасі. За таку "філантропію" обіцяв залишити Волика на посаді.

Геннадій Волик у характеристиках категоричний, стверджує, що "більшої шкоди для області, ніж заподіяв Володимир Шульга, ще ніхто не зробив".

Нагадаємо, майже рік тому на хабарі "взяли" начальника патронажної служби Сумської обласної державної адміністрації Ірину Тараненко.  Затримували у її робочому кабінеті під час отримання 300 тисяч гривень, які Геннадій Волик передавав одіозному губернатору.

Суд вирішив, що слідство проведене неналежним чином, тому Шульгу потрібно допитати.

Новину про те, що став фігурантом карної справи, Володимир Петрович дізнався від засобів масової інформації. Але відмовився її прокоментувати, наголошуючи, що наразі йому про це нічого не відомо, йдеться у сюжеті СТС.

Нагадаємо, екс-губернатор, екс-нардеп, географ і біолог Володимир Шульга нещодавно обійняв посаду проректора Національного авіаційного університету.

Більше новин про сумських посадовців читайте на Depo.Суми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми