ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські депутати "відібрали" у бізнесвумен півтора гектари землі

Міська рада відмовила підприємниці у поновленні договору оренди земельної ділянки площею 1,6 га
Depo.
9 липня 2015 08:54
ФОТО: depo.ua
Сумські депутати "відібрали" у бізнесвумен півтора гектари землі
Сумські депутати "відібрали" у бізнесвумен півтора гектари землі

Сумчанка планувала звести на означеній території котеджі, натомість місцеві жителі наполягали, аби там була місцина для занять фізичною культурою та спортом, і навіть зібрали за це понад 2,5 тисячі підписів, пише Суми.depo.ua.

52-ма голосами депутати ухвалили рішення відмовити фізичній особі-підприємцю Олені Коробко у поновленні договору оренди земельної ділянки під площею 1,5984 га на розі вул. Якіра, пров. Червоногвардійський, вул. Смирнова у зв'язку зі систематичною несплатою за орендовану земельну ділянку.

Нагадаємо, у 2008 році дана земельна ділянку була надана у оренду під розміщення стадіону зі штучним покриттям. За п`ять років на прохання орендаря міська рада дала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки при зміні її цільового призначення із земель фізичної культури на землі житлової забудови. Тоді прокуратура Сумської області подала позов до суду про розірвання договору оренди. Втім, суд відмовив у задоволенні вимог.

Як, у свою чергу повідомив депутат міської ради Андрій Грек, Федерація футболу Сумщини шукає ділянку під поле зі штучним покриттям. Матимуть на увазі даний варіант. Щоправда, зауважив Андрій Грек, це можливо лише за умови надання земельної ділянки в оренду строком на 40 років.

Нагадаємо, як повідомлялося, боєць АТО звинуватив мера у ігноруванні питань виділення учасникам бойових дій обіцяних земельних ділянок.

Більше скандальних новин читайте на Суми.depo.ua