ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боєць АТО повернув грамоту меру Сум, який ігнорує його звернення (ОНОВЛЕНО)

Інцидент стався сьогодні, 8 липня, під час сесії міськради
Depo.
8 липня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
Боєць АТО повернув грамоту меру Сум, який ігнорує його звернення (ОНОВЛЕНО)
Боєць АТО повернув грамоту меру Сум, який ігнорує його звернення (ОНОВЛЕНО)

Один із нагороджених бійців Сергій Холодов звинуватив міського голову Сум у неуважному ставленні до проблем і прав учасників АТО, пише Суми.depo.ua.

"Мені цю грамоту повинен вручати справжній мер справжнього європейського міста. Тому я повертаю її назад. Зараз мене особливо хвилює питання виділення учасникам АТО обіцяних земельних ділянок. Документи на їх отримання я подав 8 місяців тому, а в результаті отримую лише гучні промови про допомогу АТО. Нам багато хто домагає, але ніхто цим не хизується, а просто робить добру справу. Всі мої звернення до міської ради були просто проігноровані, а тому грамоти мені не потрібні", - заявив боєць.

У відповідь Олександр Лисенко спробував виправдатися: "Ми зараз працюємо з районною адміністрацією та обласною адміністрацією (оскільки у нас земельних ділянок не вистачить), аби усі військові отримали свої земельні ділянки". Він зауважив, що ставиться до критики нормально, якщо вона обґрунтована, а не замовна чи спланована певними політсилами, пише сайт мерії.

На бік міського голови несподівано став директор КП "Сумижитло" Євген Скоробагатський. Він вважає, що 8 місяців - не строк, аби робити такі поспішні висновки, тим паче людині, яка ще не отримала посвідчення учасника АТО. "Якщо грамота, яку вручив очільник міста, повернулася, то, гадаю, треба більш ретельно ставитися до тих, кому вони адресуються," - наголосив директор "Сумижитла".

Більше новин про життя військових Сумщини читайте на Суми.depo.ua