Сумський суд не захотів судити за хабар помічницю екс-губернатора (ДОКУМЕНТ)

Суд не став розглядати справу по обвинуваченню колишньої помічниці екс-губернатора Шульги у отриманні грошей від головного МНС-ника, які вона брала не для свого шефа

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Адвокат потерпілого Геннадія Волика Юрій Ломака оприлюднив ухвалу Зарічного районного суду Сумської області про повернення прокурору обвинувачувального акту через низку недоліків цього документу, які не дозволять розпочати розгляд справи.

Зокрема, суд вказує на невідповідність вимагом закону реєстру матеріалів досудового розслідування, нез'ясованість питання про захрсників обвинувачуваної Ірини Тараненко та те, що у документі не вказано повні анкетні дані потерпілого.

Втім, атвокат Юрій Ломака вбачає у цій ухвалі дещо більше. Зокрема, він продовжує вважати, що справжнім обвинувачуваним у цій справі має бути саме Володимир Шульга, а не Ірина Тараненко, оскільки вона нібито брала у Волика, який бажав залишитись на посаді, гроші для свого патрона.

"Всьо. Кримінальна справа за заявою Волик Г.Б. щодо вимагання та отримання головою Сумської ОДА Шульга В.П. хабаря повернута судом до Генеральної прокуратури України для організації належного розслідування", -- пише адвокат.

Юрій Ломака вважає повернення справи успіхом: " ГПУ намагалась довести, що винним в цьому злочину є помічник Шульги, а він до цього не має відношення".

Нагадаємо, восени минулого року до правоохоронців із заявою, що від нього в Сумській облдержадміністрації хочуть отримати неправомірну вигоду, звернувся начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Геннадій Волик. Як повідомив представник Волика, адвокат Юрій Ломака, співробітники СБУ дали пану Волику 300 тисяч гривень для документування злочину.

У жовтні 2014 року, під час отримання цієї суми від Геннадія Волика, співробітниками СБУ та генпрокуратури України у своєму робочому кабінеті була затримана Ірина Тараненко.

Практично півроку вона перебувала під вартою в Лук'янівському СІЗО в Києві. Минулого тижня закінчувався черговий термін утримання пані Тараненко під вартою. Однак генеральна прокуратура з якихось причин не стала звертатися в суд за продовженням терміну тримання під вартою або заміною запобіжного заходу на більш м'яку. У підсумку 16 квітня в 24.00 термін утримання завершився, і Ірину Тараненко звільнили.

Сумський суд не захотів судити за хабар помічницю екс-губернатора (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Сумський суд не захотів судити за хабар помічницю екс-губернатора (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Сумський суд не захотів судити за хабар помічницю екс-губернатора (ДОКУМЕНТ) - фото 3

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #корупція