ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Салатенко почав "чистки" з "Сумиоблагролісу"

Голова облради відсторонив гендиректора комунального підприємства Дмитра Нагорного
Depo.
30 грудня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua
Салатенко почав "чистки" з "Сумиоблагролісу"
Салатенко почав "чистки" з "Сумиоблагролісу"

Голова обласної ради Семен Салатенко офіційно заявив, що на його ім’я надійшло багато інформації і скарг стосовно справ, які відбуваються в ОКАП "Сумиоблагроліс", передає depo.ua.

"Є відповідні звернення, навіть депутатів обласної ради, щодо корупційних діянь на підприємстві. Не є справою голови обласної ради перевіряти чутки, тому я своїм розпорядженням відсторонив від виконання обов’язків виконуючого обов’язки генерального директора ОКАП "Сумиоблагроліс" Дмитра Нагорного", - заявив керівник депутатського корпусу.

Він звернувся до представників СБУ, обласної прокуратури, фіскальної служби та Національної поліції в Сумській області провести всебічну ретельну перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства.

"Якщо чутки про корупцію і крадіжки в установі підтвердяться, прошу відкрити кримінальне провадження і покарати тих людей, які посягнули на власність громади Сумської області", - зазначив Семен Салатенко.

Нагадаємо, Салатенку і Голові ОДА Клочку на свого головного редактора також скаржаться працівники комунального підприємства "Редакція газети "Сумщина".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми