ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-редактор газети "Сумщина" збирається судити нинішнього "без прокуратури і слідства"

У комунальному виданні обласної ради виник конфлікт між головним редактором і колективом
Depo.
28 грудня 2015 10:20
ФОТО: depo.ua
Екс-редактор газети "Сумщина" збирається судити нинішнього "без прокуратури і слідства"
Екс-редактор газети "Сумщина" збирається судити нинішнього "без прокуратури і слідства"

Колишній редактор комунальної обласної газети "Сумщина" Тетяна Бабинець звернулася з відкритим листом до Голови Сумської ОДА Миколи Клочка та Голови облради Семена Салатенка з вимогою негайно звільнити головного редактора газети Сергія Мошу. Своє звернення екс-редактор опублікувала у фб, повідомляє Depo.Суми.

Екс-редактор газети "Сумщина" збирається судити нинішнього "без прокуратури і слідства" - фото 1

Тетяна Бабинець заявляє, що у редакції видання відбувається "протизаконня і терор стосовно колективу" - безпітставні догани, моральний тиск з вимогою звільнитись, догани, вимоги "стукати" на колег. Це, за свідченням заявительки, призводить до виклику "швидких" в редакцію, гіпертонічні кризи і масовий вихід працівників на лікарняні.

Більше того, екс-редактор інформує керівників області, про те, що "головний редактор "Сумщини" вдається до залякування і майже не прихованих погроз фізичної розправи працівникам редакції, їх рідним і навіть їхнім … дітям". Вона як доказ наводить ситуацію зі своєю донькою, яка працює у газеті, і від якої редактор, нібито погрожуючи розправою з родиною, вимагає вийти зі складу ради співзасновників.

"З огляду на те, що він вже застосовував фізичну силу до одного з працівників сьогоднішньої "Сумщини", такі погрози вже не виглядають пустою обіцянкою... Доводжу до Вашого відома: після погрози я зателефонувала Моші і попередила його (а тепер попереджаю і Вас): якщо з моєю дитиною ,чи з її дитиною, чи з доньчиним чоловіком щось станеться, хай вони навіть через гілочку перечепляться, винуватий буде Моша і я «судитиму» його сама –без прокуратури і слідства!" - йдеться у листі.

Тетяна Бабинець просить Клочка та Салатенка посприяти роздержавленню газети і "відпустити її у вільне плавання" відповідно до державної політики щодо роздержавлення ЗМІ, але перед тим звільнити газету від нинішнього редактора.

Нагадаємо, Сергій Моша став редактором "Сумщини" у жовтні поточного року. До цього два місяці був в.о. редактора.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми