ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура підозрює сумських депутатів у лобіюванні інтересів "паркувальника-рейдера"

Наглядове відомство завершує досудове розслідування кримінального правопорушення за фактом самовільного зайняття посадовими особами ДП "Паркінг" КОРП "Дрібнооптовий" СМР більше 1 га земель комунальної власності по вул. Прокоф’єва та вул. Д. Коротченка
Depo.
25 червня 2015 09:09
ФОТО: depo.ua
Прокуратура підозрює сумських депутатів у лобіюванні інтересів "паркувальника-рейдера"
Прокуратура підозрює сумських депутатів у лобіюванні інтересів "паркувальника-рейдера"

Наразі з'ясовується причетність одного із керівників підприємства до вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України, пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу сумської прокуратури.

Як повідомив прокурор м. Суми Володимир Ковтун, у зв'язку з тим, що суб'єктом права комунальної власності на землю є територіальна громада, від імені якої виступає орган місцевого самоврядування, в даному випадку власником земельних ділянок, які самовільно захоплені вищезгаданим підприємством, є Сумська міська рада.

З метою визначення міської ради в якості потерпілої особи у вказаному кримінальному провадженні прокуратурою міста 15.05.2015 направлено на ім'я Сумського міського голови лист про ініціювання цього питання шляхом розгляду його на черговій сесії міської ради. Однак вказане питання на сесії міської ради не розглянуто та навіть не внесено до порядку денного.

Прокуратура м. Суми 17.06.2015 повторно на ім'я Сумського міського голови направила лист про розгляд питання щодо визначення Сумської міської ради потерпілою особою, але відповіді так і не отримала, "що наштовхує на думку про особисту зацікавленість окремих осіб Сумської міської ради у вирішенні цього питання", говориться повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, прокуратура назвала "самобудом" торговельний ряд на зупинці "СКД".

Більше про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua