ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура назвала "самобудом" торговельний ряд на зупинці "СКД"

Об'єкт з орбіти бізнесів заарештованого віце-мера Сум Володимира Войтенка будуть зносити
Depo.
18 червня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua
Прокуратура назвала "самобудом" торговельний ряд на зупинці "СКД"
Прокуратура назвала "самобудом" торговельний ряд на зупинці "СКД"

Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Прокуратурою міста в черговий раз виявлено порушення законодавства в діяльності Сумської міської ради при узгодженні та видачі дозвільних документів з питань будівництва. Так, у ході проведення досудового розслідування за фактом незаконної передачі посадовими особами Сумської міської ради в користування земельних ділянок на зупинках громадського транспорту по вул. Харківська в м. Суми, прокуратурою міста призначено перевірку додержання вимог містобудівного законодавства та державних будівельних норм і правил, зокрема зупинки "СКД".

За результатами проведеної перевірки Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області зазначено, що об'єкт будівництва, а саме торгівельний ряд, який розташований на зупинці громадського транспорту "СКД", грубо порушує вимоги Державних будівельних норм.

У зв'язку з тим, що земельна ділянка на вказаній зупинці громадського транспорту перебуває в межах червоних ліній, то будівництво будь-яких споруд, крім об'єктів транспорту та інженерних мереж, на ній заборонено, тобто торговельний ряд, який збудований на зупинці громадського транспорту "СКД" по вул. Харківська у відповідності до вимог законодавства вважається об'єктом самочинного будівництва.

Контроль за використанням та охороною земель комунальної власності відповідно до вимог земельного законодавства покладається на міську раду, яка в свою чергу зазначений контроль у повній мірі не здійснює.

Як повідомив заступник прокурора м. Суми Юрій Шевченко, враховуючи грубе порушення будівельних норм і правил, Управлінням ДАБІ у Сумській області скасовано декларації про початок виконання будівельних робіт, підготовчих робіт та про готовність об'єкта до експлуатації по вищевказаному об'єкту будівництва, а прокуратурою міста в порядку господарського судочинства заявлено позов про зобов'язання власника торгівельного ряду знести самовільну будівлю та визнати незаконним і скасувати свідоцтво про право власності на нього. Окрім того, прокуратура звернулась до суду з клопотанням про накладення арешту та заборону відчуження вказаного об'єкта нерухомості.

Нагадаємо, перший заступник мера Суми Володимир Войтенко перебуває під домашнім арештом. Його обвинувачують у кількох кримінальних злочинах.

Більше новин про життя Сум читайте на Суми.depo.ua