ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Після хімічного скандалу в Шостці заборонили утилізацію

Таке рішення прийняли депутати Шосткинської міської ради
Depo.
30 травня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Після хімічного скандалу в Шостці заборонили утилізацію
Після хімічного скандалу в Шостці заборонили утилізацію

Народні обранці проголосували за те, аби заборонити здійснення утилізації та зберігання хімічних речовин I-II класу небезпеки на території міста. "Окрім зберігання з метою використання у виробництві та зберігання відходів власного виробництва підприємствами, розташованими на території міста", - зазначив міський голова Шостки Микола Нога.

Депутати мають намір звернутися до обласної ради, сільських та селищних рад Шосткинського району з пропозицією також прийняти відповідні рішення. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на dancor.

Крім того депутати доручили правоохоронцям вивчити законність функціонування кар'єра, який знаходиться між Шосткою та селом Ковтунове, і на час проведення перевірки ввести мораторій на його виробіток.

Рішення сесії про заборону утилізації направлять до Міністерства екології та природних ресурсів України, аби його врахували під час розгляду документів підприємств, які бажають отримати ліцензію на діяльність, що передбачає поводження з небезпечними відходами.

Нагадаємо, 30 квітня на території Шосткинщини стався розлив невідомої хімічної речовини на проїжджу частину довжиною більше 5 км.