Спортсмен з Сумщини переміг у першому в історії чемпіонаті України з трейлу

Новий вид легкої атлетики - біг по пересіченій місцевості - набуває популярності

Спортсмен з Сумщини переміг у першому в…

У Києві в рамках змагань "4-й Чорторий" відбувся перший в історії чемпіонат України з трейлу, пише Depo.Суми.

Цей вид легкої атлетики (біг по пересіченій місцевості) досить молодий - чемпіонати світу стали проводитися всього 10 років тому. Проте зараз трейл набирає обертів.

Змагання проходили в столичному парку Дружби Народів, у них взяло участь 110 спортсменів. Дистанція була не дуже довгою - 30 км, проходила в чотири кола, на середині кола було грязьове болото по коліно, яке учасникам доводилося долати.

Вже з першого кола пішли у відрив два спортсмени: срібний призер минулорічного чемпіонату України з ультрамарафону шосткінец Руслан Красовський і чемпіон світу з полювання на лис Олександр Марчук з Вінниці, повідомляє Спортклуб.

Більш досвідчений Красовський (йому вже за 40) грамотно розподілив сили, не став очікувати фінішного спурту молодого суперника, на останньому колі прискорився і став переможцем чемпіонату України.

Більше новин про спортивні досягнення сумчан читайте на Depo.Суми.