ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор хоче очистити Сумщину від пестицидів та недобросовісних посадовців

Сумщина не буде полігоном для захоронення шкідливих речовин, бо це шкодить довкіллю та здоров’ю людей
Depo.
8 червня 2015 08:21
ФОТО: depo.ua
Губернатор хоче очистити Сумщину від пестицидів та недобросовісних посадовців
Губернатор хоче очистити Сумщину від пестицидів та недобросовісних посадовців

"З огляду на важливість цього питання пропоную звернутися до Кабінету Міністрів України щодо виключення з мораторію на перевірки підприємств, які в результаті своєї діяльності можуть завдати екологічної шкоди", - зазначив Микола Клочко під час засідання колегії облдержадміністрації, пише Суми.depo.

Микола Клочко піддав різкій критиці роботу начальника Державної екологічної інспекції в Сумській області Геннадія Базарова. Прийнято рішення визнати його роботу незадовільною та доручено вжити заходів щодо відновлення роботи спеціалізованої лабораторії у складі інспекції; звернутися з пропозицією до Державної екологічної інспекції України та Міністерства екології та природних ресурсів України з пропозиціями щодо виведення екологічного контролю з дії мораторію на перевірки.

Вже на наступному засіданні колегії обласної державної адміністрації Геннадій Базаров має прозвітувати про виконання доручень та результати своєї роботи.
Крім того, Миколу Клочка та членів колегії не задовольняє ефективність роботи директора Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби Володимира Збаражського. Члени колегії вирішили звернутися до Держсанепідслужби України з пропозицією розглянути питання щодо доцільності перебування його на посаді.

Зазначимо, нині на території області зберігається близько 500 тонн непридатних і заборонених для використання пестицидів та агрохімікатів. З метою недопущення забруднення навколишнього середовища керівникам районів доручено вжити заходів щодо приведення в належний технічний стан місць зберігання непридатних хімічних засобів захисту рослин та тари, забезпечити їх належне зберігання.

Нагадаємо, обласна влада звернулася до Києва для складання карти забруднення Сумщини.