ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор хоче перевірити усі підприємства Сумщини, які працюють з небезпечними відходами

Обласна влада звернулася до Києва для складання карти забруднення Сумщини та вживає заходів, щоб не допустити в регіоні утилізації непридатних та заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів
Depo.
19 травня 2015 13:02
ФОТО: depo.ua
Губернатор хоче перевірити усі підприємства Сумщини, які працюють з небезпечними відходами
Губернатор хоче перевірити усі підприємства Сумщини, які працюють з небезпечними відходами

Голова Сумської ОДА Микола Клочко звернувся до міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка з проханням призупинити ліцензію ТОВ "Сервісний центр регенерації масел" і ТОВ "Елга" у Шостці, про це Суми.depo.ua дізналося з відповідного звернення очільника області.

Крім того, губернатор попросив перевірити дотримання ліцензійних умов підприємствами, що здійснюють діяльність з небезпечними відходами на території області (це ще 10 підприємств).

Також керівник Сумщини доручив Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації: звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства оборони України про залучення фахівців для складання реєстру відходів, карти районів забруднення територій м. Шостка та Шосткинського району і Сумської області; підготувати відповідні документи щодо виділення коштів Сумською обласною радою для проведення робіт зі знешкодження непридатних та заборонених до використання пестицидів та агрохімікатів з єдиного фонду охорони навколишнього природного середовища; не допускати знешкодження, утилізацію непридатних та заборонених до використання пестицидів та агрохімікатів на території Сумської області.

Що стосується результатів експертизи, то в Шосткинському районі були виявлені НДМА і НДМГ. За словами Миколи Клочка, в районі сміттєзвалища автодороги "Шостка - Пирогівка" в пропорції 0,033 мг/кг був знайдений гептил.

Нагадаємо, губернатор Сумщини Микола Клочко наполягає на закритті ТОВ "Сервісний центр регенерації масел".