ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дзеда дотисли: головлікаря Конотопської ЦРЛ звільнено з роботи

Але пристрасті у місті не вщухають
Depo.
16 квітня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
Дзеда дотисли: головлікаря Конотопської ЦРЛ звільнено з роботи
Дзеда дотисли: головлікаря Конотопської ЦРЛ звільнено з роботи

Розпорядженням міського голови звільнений з посади головлікар Конотопської ЦРЛ Володимир Драганюк, який був об'єктом критики активістів, повідомляє Суми.depo.ua.

У розпорядженні йдеться, що при звільненні враховуються листи Конотопського міжрайонного прокурора, т.в.о. начальника Управління по боротьбі з організованною злочинністю та начальника управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації, в яких зазначено, що в діяннях Володимира Драганюка вбачається грубе порушення обмеження щодо використання службового становища, а також широкий суспільний резонанс.

Підставою для звільнення, згідно з документом, став ще й лист-звернення голови Конотопської міської партійної організації "Радикальна партія Олега Ляшка" Спартака Сергієнка та заступника голови партійної організації ВО "Свобода" Сергія Демехи, а також службова записка керуючого справами виконкому Андрія Левченка та акт про відмову надання письмових пояснень Володимиром Драганюком.

Обов'язки головного лікаря комунального закладу "Конотопська ЦРЛ ім. академіка М.Давидова" з правом першого підпису покладено на Валерія Сутуліна, заступника головного лікаря з амбулаторного розділу роботи.

Але громадськість не заспокоїлась. І в четвер, 16 квітня, біля приміщення Конотопської міської ради знову відбувся мітинг. Як інформує кореспондент Суми.depo.ua, знову йшлося про корупцію та бездіяльну владу. Проте учасники заходу й перехожі, яких привабив голос, підсилений мегафоном, одразу ж відзначали відсутність наметів та прапорів, до яких уже встигли звикнути за останні два тижні. Проте залишився бак для сміття, за допомогою якого активісти обіцяли люструвати міського голову Василя Дзеда.