ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мера Конотопа хочуть вдруге "опустити" у сміттєвий бак

Громада невдоволена тим, що міський голова Василь Дзед покриває головлікаря районної лікарні, якого підозрюють у корупції. Раніше одіозний мер вже пройшов цю принизливу люстраційну процедуру
Depo.
6 квітня 2015 11:24
ФОТО: depo.ua
Мера Конотопа хочуть вдруге "опустити" у сміттєвий бак
Мера Конотопа хочуть вдруге "опустити" у сміттєвий бак

Як повідомляє кореспондент Суми.depo.ua, специфічний символ люстрації -- сміттєвий бак -- 3 квітня знову з'явився під стінами Конотопської міськради. Нагадаємо, восени міського голову Конотопа Василя Дзеда активісти "Радикальної партії Ляшка" змусили відвідати це малоприємне місце. У відповідь мер звернувся до правоохоронців.

Проте ситуація, здається, може повторитися. Нещодавно в Конотопі спалахнули пристрасті довкола головного лікаря Конотопської центральної районної лікарні імені академіка Михайла Давидова Володимира Драганюка.

Як йдеться у зверненні Народного депутата України Олексія Кириченка до прокурора Сумської області Віталія Матвійчука, "...Драганюк В.В., зловживаючи своїми посадовими повноваженнями, починаючи з серпня 2014 року за усним розпорядженням неодноразово залучав працівників лікарні для проведення різних будівельних робіт у власному будинку. Будівельні матеріали та працівники доставлялися службовим транспортом лікарні, в робочий час, коли була необхідність оперативно забезпечувати виклики хворих осіб каретою швидкої медичної допомоги". Далі нардеп просить перевірити викладену інформацію та належним чином відреагувати на неї.

За інформацією офіційного сайту Конотопської міської ради міським головою відразу було видано розпорядження про проведення службового розслідування, на час проведення якого Драганюк В.В. відсторонений від виконання службових обов'язків. Обов'язки головного лікаря комунального закладу "Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова" з правом першого підпису покладено на Сутуліна В.В., заступника головного лікаря з амбулаторного розділу роботи.

В той же час за інформацією офіційного веб-порталу обласної прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань 2 квітня 2015 року внесено відомості за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем ( ч. 2 ст. 191 КК України).

Встановлено, що головний лікар Конотопської центральної лікарні використовував робітників та службовий транспорт Конотопської ЦРЛ для особистих потреб при будівництві будинку.

Окрім того, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 184 (порушення права на безоплатну медичну допомогу) КК України за фактом вимагання грошових коштів за надання медичних послуг у ДЗ "Відділкова лікарня ст. Конотоп ПЗЗ".

Процесуальне керівництво зазначених проваджень здійснює Конотопська міжрайонна прокуратура, хід розслідування перебуває на контролі прокуратури Сумської області.

Невдоволені тим, що головлікаря навіть не звільнили, а лише відсторонили від виконання службових обов'язків, конотопці прийшли під стіни міської ради.

Безстрокову акцію протесту ініціював керівник Конотопської організації "Радикальної партії Ляшка" Спартак Сергієнко, який підкотив під будівлю міськвиконкому сміттєвий бак. "Цей бак символізує люстрацію корупціонерів, які продовжують грабувати місто і його жителів. Якщо мер Конотопа до вечора не прийме рішення про звільнення головлікаря, то разом з ним загримить в сміттєвий бак", - прокоментував Спартак Сергієнко.

Але закінчилась п'ятниця, минають вихідні, а ситуація залишається незмінною - сміттєвий бак та намети з прапорами "Радикальної партії Ляшка", ВО "Свобода" та громадської організації "Агент" і активістами названих структур залишаються поблизу міської ради.