У Бурині з’явилася Алея пам’яті героїв України

Вона облаштована в центрі міста поряд з пам’ятним знаком воїнам-інтернаціоналістам та алеєю земляків-Героїв Радянського Союзу

Право відкрити Алею пам'яті Героїв України було надано учаснику АТО Олександру Коряку та голові райдержадміністрації Євгенію Рябоконю, пише Depo.Суми.

На знак пошани присутні поклали живі квіти до портретів загиблих воїнів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять людей, які захищали право українців на свободу та демократію. Це - Олег Брайченко, Володимир Михайлик (с. Слобода), Олександр Бараненко (с. Чернеча Слобода), Юрій Лавошник (м. Буринь), Олексій Коробенков (с. Олександрівка), Олексій Федорченко (с. Клепали), Леонід Городецький (с. Ігорівка), Микола Колот (с. Миколаївка).

У Бурині з’явилася Алея пам’яті героїв України - фото 1

Нагадаємо, у травні в Бурині було відкрито Меморіальну композицію Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України.

Принагідно відзначимо, що 17 серпня відбулась позапланова сесія Буринської міської ради шостого скликання, рішенням якої в річницю загибелі колишнього учня Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Юрія Лавошника навчальному закладу було присвоєно його ім'я.

Читайте також: У Сумах створюватимуть пам'ятний знак на честь загиблих бійців АТО

Більше про героїв Сумщини читайте на Depo.Суми.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Сумы