ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині відкрили перший пам'ятник Героям Небесної Сотні (ВІДЕОФАКТ)

Пам'ятник був виготовлений на кошти керівника фермерського господарства села Слобода Віктора Ладухи
Depo.
10 травня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
На Сумщині відкрили перший пам
На Сумщині відкрили перший пам'ятник Героям Небесної Сотні (ВІДЕОФАКТ)

Меморіальна композиція складається з шести стел сірого і чорного граніту, на яких прикріплені тризуб і фігурка янгола, злітаючого у небо. Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Тут же на гранітній плиті написано: "Героям Небесної Сотні і полеглим землякам за незалежність України", а також слова Тараса Шевченка "Борітеся - поборете!". Біля підніжжя пам'ятника висічені імена уродженців Буринського району, загиблих під час проведення антитерористичної операції. Це - бортінженер Володимир Михайлик зі Слободи, старший лейтенант Олексій Коробенков з с. Олександрівки, капітан Юрій Лавошнік з Бурині, старшина Олексій Городецький з с. Ігорівки, рядовий Микола Колот з с. Миколаївки і рядовийОлексій Федорченко.

Біля пам'ятника встановили стенд з фотографіями загиблих героїв Майдану, біля підніжжя - гвоздики, перевиті синьо-жовтою і чорною стрічками, свічку, вишитий рушник, ікону Божої Матері, військові каски, бруківку з Майдану, гільзу від кулі і захисний металевий жилет.

На урочистому мітингу під час відкриття меморіалу були присутні батьки загиблих воїнів і учасники АТО, керівники району, ветерани Другої світової війни, школярі, громадські діячі, представники духовенства, місцеві жителі.