На Сумщині відкрили перший пам'ятник Героям Небесної Сотні (ВІДЕОФАКТ)

Пам'ятник був виготовлений на кошти керівника фермерського господарства села Слобода Віктора Ладухи
Depo.
10 травня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
На Сумщині відкрили перший пам
На Сумщині відкрили перший пам'ятник Героям Небесної Сотні (ВІДЕОФАКТ)

Меморіальна композиція складається з шести стел сірого і чорного граніту, на яких прикріплені тризуб і фігурка янгола, злітаючого у небо. Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Тут же на гранітній плиті написано: "Героям Небесної Сотні і полеглим землякам за незалежність України", а також слова Тараса Шевченка "Борітеся - поборете!". Біля підніжжя пам'ятника висічені імена уродженців Буринського району, загиблих під час проведення антитерористичної операції. Це - бортінженер Володимир Михайлик зі Слободи, старший лейтенант Олексій Коробенков з с. Олександрівки, капітан Юрій Лавошнік з Бурині, старшина Олексій Городецький з с. Ігорівки, рядовий Микола Колот з с. Миколаївки і рядовийОлексій Федорченко.

Біля пам'ятника встановили стенд з фотографіями загиблих героїв Майдану, біля підніжжя - гвоздики, перевиті синьо-жовтою і чорною стрічками, свічку, вишитий рушник, ікону Божої Матері, військові каски, бруківку з Майдану, гільзу від кулі і захисний металевий жилет.

На урочистому мітингу під час відкриття меморіалу були присутні батьки загиблих воїнів і учасники АТО, керівники району, ветерани Другої світової війни, школярі, громадські діячі, представники духовенства, місцеві жителі.