UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Жителя Сумщини не пустили в літак через борги з аліментів

Неповнолітня Катерина, згідно з вироком суду, мала отримувати кошти, але батько не бажав витрачатися на щомісячні аліменти

Жителя Сумщини не пустили в літак через…

На Сумщині житель Білопільського району позбавив доньку грошової підтримки, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today

Неповнолітня Катерина, згідно з вироком суду, мала отримувати кошти, але батько не бажав витрачатися на щомісячні аліментні перерахування.

Фахівці юстиції Сумщини наклали арешт на кошти й майно чоловіка та обмежили його у правах. Вищезазначений перелік заходів примусового характеру також передбачав заборону на перетин кордону, але батька це не зупинило. Бувши впевненим, що зможе залишити межі держави, громадянин вирушив в аеропорт. Проте літак все ж таки вилетів без нього, оскільки митники не дозволили представнику Єдиного реєстру боржників, куди відтепер потрапляють неплатники аліментів, здійснити мандрівку.

Повернувшись додому, чоловік сплатив у повному обсязі борг у розмірі 12 тисяч гривень, тим самим мав змогу почати бронювати квитки на наступну подорож.

Нагадаємо, що 110 мільйонів гривень сплатили аліментники на Сумщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook