UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

110 мільйонів гривень сплатили аліментники на Сумщині

До батьків, які не виплачують дітям законні кошти, застосовують обмежувальні заходи

110 мільйонів гривень сплатили аліментни…

Проект #ЧужихДітейНеБуває допоміг родині у Буринському районі вплинути на батька, щоб той почав виплачувати аліменти. Не маючи основного заробітку та інших джерел доходу, чоловік був впевнений, що змусити його виконувати рішення суду не вдасться нікому, але час разом із переліком обмежень змінили його думку. Неплатник погасив борг та почав виплачувати аліменти. Наразі сплачено 10 тисяч гривень, передає Depo.Суми із посиланням на "Суми Regio News".

Не бажав підтримувати стосунки з сім’єю й житель Глухівщини, але зустріч із правниками юстиції допомогла чоловіку визнати свої помилки та почати їх виправляти. Бувши обмеженим у правах, батько згадав про свою родину та про те рішення суду, яким було встановлено обов’язкову виплату аліментів. Ліквідована заборгованість у розмірі понад 8 тисяч гривень поповнила бюджет родини та повернула неплатнику втрачені свободи.

Зазначені примусові заходи не оминули й мешканця Білопільського району, який також через борг перед родиною потрапив під дію законодавчих обмежень. Лише знайдена спільна мова із близькими людьми та необхідна сума грошей погасили майже 11-тисячну заборгованість, що поновило права неплатника.

Загалом з початку 2019 року на Сумщині було стягнуто понад 110 мільйонів гривень аліментних коштів.

Нагадаємо, що за несплату аліментів понад 1 рік на боржника чекає штраф в розмірі 20% від суми заборгованості, понад 2 роки – 30% та більше ніж 3 роки – 50%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook