ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жінка, що відтяла своєму чоловікові статевий орган, сяде на чотири роки

Громадянку засуджено відповідно за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України
Depo.
29 січня 2016 20:39
ФОТО: depo.ua

Прокурором Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно громадянки Є. за спричинення тяжких тілесних ушкоджень своєму цивільному чоловіку, пише Depo.Суми.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в с. Басівка Сумського району виник конфлікт на ґрунті ревнощів між цивільним подружжям цього села, а саме громадянами Є. та Г.

Так, зазначені особи святкували День народження громадянки Є., в подальшому близько опівночі останні лягли відпочити. Громадянка Є. почала висказувати громадянину Г. свої підозри з приводу того, що останній зраджує їй з іншими жінками, на цьому ґрунті між ними виникла словесна сварка, під час якої громадянка Є. розсердившись на громадянина Г., вирішила спричинити йому тілесні ушкодження. Реалізуючи задумане, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вона пішла на кухню, де на столі взяла ніж, після чого повернулася до спальні, де залишався громадянин Г. та відрізала останньому статевий член.

В результаті злочинних дій громадянки Є. громадянину Г. були спричинені тілесні ушкодження у вигляді "травматичної ампутації статевого члену", що згідно висновку судово-медичної експертизи потягнули за собою втрату статевого органу та його репродуктивної функції і за цією ознакою відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

28.01.2016 громадянку Є. засуджено відповідно за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України до 4 років позбавлення волі.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми