ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заробітчанин-українець повертався додому нелегально у порожньому "товарняку"

Прикордонники затримали українця, який намагався незаконно потрапити на Батьківщину на вантажному поїзді
Depo.
23 червня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua
Заробітчанин-українець повертався додому нелегально у порожньому "товарняку"
Заробітчанин-українець повертався додому нелегально у порожньому "товарняку"

Про це повідомляє Суми.depo.ua.

Громадянина України виявлено під час прикордонного контролю вантажного поїзда "Брянськ - Конотоп" в пункті контролю "Хутір-Михайлівський-вантажний".

Вантажний поїзд перетинав кордон сьогодні вранці на в'їзд до України з м. Брянська. В документах, які отримали прикордонники зазначалося, що напіввагони поїзду були порожніми.

Під час зупинки поїзда, прикордонники помітили як з одного з напіввагону зійшов невідомий чоловік. В ході з'ясування законності знаходження останнього у напіввагоні вантажного поїзда правоохоронці встановили, що чоловік являється громадянином України, який у такий спосіб вирішив повернутися з Росії.

В ході спілкування громадянин надав пояснення, що з минулого року він перебував в м. Москва на заробітках. Під час повернення на початку червня до України в пункті пропуску "Суземка" (Росія) російськими прикордонниками він був притягнений до адмінвідповідальності за спробу перетину кордону по недійсному паспортному документу, в якому була відсутня друга вікова фотокартка. Далі для отримання посвідки на повернення в Україну чоловік звернувся до консульства України в м. Москва, де йому повідомили, що посвідку можна буде отримати лише через два місяці. Чоловік вирішив потрапити до України без отримання посвідки на повернення та без проходження прикордонного контролю.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 25-річного порушника складені відповідні адміністративні матеріали.

Більше новин про життя Сумщини на Суми.depo.ua