Юні самбісти вибороли друге місце на Чемпіонаті країни

У містечку Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся чемпіонат України з боротьби серед юнаків і дівчат 2001-2002 років народження

Юні самбісти вибороли друге місце на Чем…

Загалом у турнірі взяли участь майже 400 спортсменів із 20-ти регіонів України. Місто Суми представляли 18 спортсменів. Окрім того, що юні самбісти демонстрували свою майстерність, їм випала чудова нагода оздоровитися на березі Чорного моря, пише Суми.depo.ua.

У результаті, збірна Сумської області посіла підсумкове друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише господарів змагань - збірну команду Одеської області. Третю сходинку п'єдесталу посіли представники Дніпропетровської області.

Із перемогою до Сум повернулися Валерія Ващенко (вагова категорія до 40 кг), Даниїл Токар (вагова категорія до 42 кг) та Єгор Бабута (вагова категорія понад 71 кг).

"Срібло" у ваговій категорії до 37 кг виборола Анна Охріменко, а до 51 кг - Русанна Дженай.

Третіми стали у категоріях до 38 кг Антон Клейнас, до 42 кг - Даниїл Зубко і Денис Павлюк, до 34 кг - Анастасія Кармазова, до 51 кг - Владислава Бутенко, понад 65 кг - Оксана Толста.

Нагадаємо, як повідомлялося, Південна залізниця пропонує призначити на літо поїзд Суми - Кременчук - Одеса.