ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо"

Професійних Санта-Клаусів навчають в спеціалізованому університеті
Depo.
31 грудня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua
Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо"
Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо"

Серйозні Санти ставляться до своєї роботи надвичайно грунтовно, тому багато з них йдуть в університет, щоб поліпшити свої навички, пише Depo.ua.

Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо" навчать в університеті Санта-Клаусів - фото 1Програма університету Санти складається з чотирьох днів навчання, який проводиться щоліта в "Noerr Pole", корпоративному офісі програм Noerr в Колорадо. Компанія набирає і навчає свою команду, що складається з семи десятків Санта-Клаусів. Кожен кандидат проходить через інтенсивну перевірку і кілька раундів співбесіди.

Санта-Клауси вивчають, як позувати для фотографій, як спілкуватися зі ЗМІ і в соціальних мережах, як сидіти з дитиною на колінах, що робити, якщо дитина просить чогось нематеріального на Різдво, і як залишатися здоровим і бадьорим протягом свята. Санти взаємодіють один з одним протягом двох обідів з барбекю, які сприяють доброзичливій атмосфері.

Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо" навчать в університеті Санта-Клаусів - фото 2

Більшість людей, що навчаються тут, актори, вчителі, виробники іграшок, дитячі консультанти. Здатність спілкуватися на декількох мовах, безумовно, є плюсом, як і наявність природної сивої бороди на обличчі.

Як правильно сидіти з дитиною на колінах та вимовляти "хо-хо-хо" навчать в університеті Санта-Клаусів - фото 3

Насправді, Noerr може похвалитися тим, що більше 96% з їхніх "найкрасивіших, професійних Санта-Клаусів" мають справжню бороду.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми