ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як насправді може виглядати неземна цивілізація

Зараз, коли ми досліджуємо галактику в небаченому раніше темпі, шанси знайти реальне позаземне життя великі як ніколи
Depo.
25 лютого 2016 21:02
ФОТО: depo.ua
Як насправді може виглядати неземна цивілізація
Як насправді може виглядати неземна цивілізація

Вчені NASA прогнозують, що це може статися навіть у найближчі пару десятків років. Але що ми знайдемо там, на інших планетах? Хто зустріне нас - гуманоїди або розумні бактерії? І найголовніше: чи буде ця зустріч привітної, адже найближчі сусіди цілком можуть привітати нас першою міжгалактичної війною, пише Depo.Суми.

Ми зібрали авторитетні думки кількох відомих учених, щоб хоч трохи підготувати вас до того, що знайдуть на найближчих планетах наші дослідники.

Невбивані жуки

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 1

Гарячий привіт всім арахнофобам та іншим любителям маленьких, окатих багатосуставчатих тварюк, які затишно хрустять хітином під вашою тремтячою від страху п'ятою. Вчені стверджують, що далекі родичі комах цілком можуть зустріти нас на найближчій планеті. Таргани, за свідченням дослідників, здатні пережити навіть ядерний вибух - так що, облаштуватися на найскладнішій планеті для них буде справою незначною.

Роботи

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 2

Тут, на Землі, абсолютно всі форми життя (від людини до чиновника) створені на основі вуглецю. Але все може бути зовсім інакше в іншій точці галактики. Річард Докінз, наприклад, стверджує, що життя на інших планетах цілком може розвинутися на основі кремнію. Що в підсумку? Розумні роботи, ось що!

Розумні медузи

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 3

Уявіть собі планету, де медузи стали домінуючим видом. Доктор Меггі Адерін-Покок впевнений, що саме цей тип інопланетної раси чекає нас десь в глибинах галактики. Істоти, що живуть в атмосфері водню, швидше за все розвинуться саме в медузоподібних створінь, які спілкуються за допомогою спалахів світла і отримують енергію безпосередньо з атмосфери.

Величезні літаючі тварини

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 4

Багато факторів впливають на те, хто стане домінуючим видом на планеті. Один з них - найбільш важливий - гравітація. І на планеті, чия гравітація перевищує нашу, швидше за все переможе вид, який зумів пристосуватися до польоту. Для цього їм потрібні величезні крила: звучить, ніби ожила розповідь сера Говарда Дж. Лавкрафта.

Раса гігантських черв'яків

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 5

З іншого боку, та ж гравітація може сприяти розвитку інших величезних істот, наприклад, хробаків. Вони могли б створити суспільство, на зразок бджолиного, і жити, харчуючись вологою з водойм. До того ж, очі цим малюкам будуть ні до чого. Вчений Девід Агілар впевнений, що таке співтовариство напевно заведе собі домашніх тварин - розміром з людину. Класні перспективи!

Гігантські квіти

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 6

Думаючи про позаземне життя, ми не можемо обійти увагою флору. Розумні істоти цілком можуть бути зеленими, вірно? Якщо атмосфера буде відповідною, а сила тяжіння низькою, то рослинність вимахає до величезних розмірів. А ви говорите - ландшафтний дизайн.

Всесвітня мережа бактерій

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 7

Звичайно ж! Найпростіші організми, що утворюють загальний розум. Бактерії - мало не найочікуваніший вченими інопланетний інтелект. В принципі, звучить не так страшно, як величезні літаючі звірі, вірно? Насправді ж, ні. Адже цей величезний, що охопив всю планету організм, напевно буде готовий до будь-якого вторгнення ззовні і навряд чи поставиться до експедиції людей дружелюбно.

Люди

Як насправді може виглядати неземна цивілізація - фото 8

На думку багатьох експертів, інопланетяни зовсім не обов'язково повинні бути маленькими зеленими чоловічками. Вони цілком можуть виглядати вточнісінько як ми. Це має сенс - адже не дарма ж саме наш вид розвинувся до таких висот. Наприклад, ніякі Додо не побудували навіть самого поганенького планера, що вже там говорити про подорожі на Місяць.

Джерело: Trendymen

Більше про цікавинки читайте на Depo.Суми