ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Про що "промовчав" скандальний начальник молодьспорту Сумщини Лантушенко

Що приховав у своїй декларації очільник управління Сумської ОДА
Depo.
10 листопада 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Про що "промовчав" скандальний начальник молодьспорту Сумщини Лантушенко
Про що "промовчав" скандальний начальник молодьспорту Сумщини Лантушенко

Дмитро Сергійович Лантушенко, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА та керівник фракції президентської партії у Сумській міськраді, придбав минулого року коштовну нерухомість за невідомо звідки отримані кошти. Наразі чиновник, який вже пару років очолює одне з так званих "потокових" управлінь адміністрації, намагається переконати сумську громаду, ніби придбання таунхаусу на Козацкому проспекті відбулося у безгрошовій формі - шляхом бартеру, пише Depo.Суми.

Наше видання, яке помітило неспівпадіння статків та придбань одного з ключових чиновників на Сумщині, вже "удостоїлося" звання "сайт без имени и роду". Між тим маємо засвідчити, що керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко був не щирим, коли заповнював обов'язкову для людини з його статусом е-декларацію.

Отже, сьогоднішній стан прозорості питань власності дозволяє нам дослідити майновий стан Дмитра Сергійовича. Зокрема, й його земельну власність.

Станом на зараз, відповідно до державного реєстру прав на нерухоме майно, Дмитро Лантушенко володіє ділянкою землі у 155 квадратних метрів та дачним будинком площею 92 квадратних метри у товаристві "Рось" червоненської сільради.

Все майно скандального начальника молодьспорту Сумщини Лантушенка - фото 1

Насправді ж дана ділянка землі разом з побудованим на ній "дачним будинком" розташована в одному з найпрестижніших районів приватної забудови Сум. І ця нерухомість, відповідно до заяви Лантушенка, придбана ним "в обмін" на земельну ділянку в цьому ж житловому масиві.

На щастя, державний земельний кадастр прав власності на землю в Україні дозволяє нам дослідити належність цієї землі, її цільове призначення, форму власності, місце розташування та інші дані. Як вияввилося, Лантушенко записаний власником не однієї, а трьох земельних ділянок.

Все майно скандального начальника молодьспорту Сумщини Лантушенка - фото 2

Все майно скандального начальника молодьспорту Сумщини Лантушенка - фото 3

Все майно скандального начальника молодьспорту Сумщини Лантушенка - фото 4

Можна припустити, що саме цю землю, призначену для садівництва, сінокосіння та інших аграрних практик Дмитро Сергійович Лантушенко обміняв на вже збудований на його ж таки землі таунхаус. Але вартість землі в тому районі, рівно як і вартість нерухомості, відповідно до сайтів оголошень, є не зовсім співставними. Це не "сотка" на київському Подолі, вартість якої може окупити існування пари поколінь сім'ї сумчан. Ділянки, які, ймовірно, міг продати і за ті гроші купити таунхаус Дмитро Лантушенко, коштують навіть менше за будматеріали, витрачені на зведення "дачного будиночку".

Отже до Лантушенка у сумської громади і правоохоронних органів, які, за логікою, мають зацікавитись цими оборудками, може виникнути кілька питань. По-перше, чи може він підтвердити наявність коштів на купівлю нерухомості, зазначену у договорі купівлі-продажу наприкінці минулого року? По-друге, яким чином він позбувся двох земельних ділянок і чому їх відчуження та можлива користь від того не відображені у е-декларації за минулий рік?