ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власники дорогих авто допоможуть сумському бюджету двома мільйонами гривень

Таких автовласників в обласному центрі нарахували 88
Depo.
12 червня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua

Фізичні особи, котрі мають у власності престижні авто, сплатять до бюджету Сум понад 2 мільйони гривень транспортного податку.

Очікувана сума бюджетних надходжень від них складає 2, 2 млн грн.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн. за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

До таких належать легковикиі, які використовувались до п`яти років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 см3.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Платники податку-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Фізичні особи сплачують транспортний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичні - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Як компенсацію зростання податків Уряд скасував збір за першу реєстрацію автомобіля.