ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Сум проводить водні експерименти над сумчанами

Пориви труб, ремонти колекторів та водозаборів, планові випробування тепломереж і постійні відключення води - на цьому не завершуються "пригоди" у роботі КП "Міськводоканалу", які все частіше змушені терпіти жителі обласного центру
Depo.
23 червня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua
Влада Сум проводить водні експерименти над сумчанами
Влада Сум проводить водні експерименти над сумчанами

На черзі - нова "фішка" від працівників сфери водопостачання. Як повідомляють у КП "Міськводоканал", 16-17 червня підприємство провело планову промивку та подальшу дезінфекцію розчином хлорного вапна резервуара чистої води на Токарівському водозаборі. Тож сьогодні сумчани можуть відчувати незвичний запах хлорки при споживанні холодної води, передає Суми.depo.ua.

"Міськводоканал" запевняє, що це явище тимчасового характеру. Адже питна вода у Сумах піднімається з артезіанських свердловин і не вимагає додаткового очищення з використанням хлору.

Нагадаємо, жителі Хіммістечка уже п’ять днів змушені миритися з відсутністю будь-якої води у домівках через глибинну свердловину №15 на Пришибському водозаборі, яка вийшла з ладу. Вода з’являється на кілька годин вранці та ввечорі, маючи при цьому якість, непридатну до нормального споживання.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua