ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада не поспішає інформувати сумчан, що у місті працюють маршрутки по дві гривні

У Сумах перший перевізник (ФОП «Кібець») знизив вартість проїзду в маршрутних таксі до двох гривень після того, як у лютому підвищив ціну на гривню. Щоправда, він зробив це не з власної волі, а виконуючи рішення суду
Depo.
10 липня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua
Влада не поспішає інформувати сумчан, що у місті працюють маршрутки по дві гривні
Влада не поспішає інформувати сумчан, що у місті працюють маршрутки по дві гривні

Минулого тижня Харківський адміністративний апеляційний суд залишив без розгляду апеляційну скаргу виконкому, що стало приводом для повернення старої ціни в маршрутних таксі, пише Суми.depo.ua.

Однак, незважаючи на те, що рішення суду вступило в силу негайно, тобто 2 липня, перевізник не поспішав знижувати ціну. Ще на початку тижня водії відмовлялися їздити по 2 гривні.

За даним фактом громадськими активістами було подано заяву про злочин до прокуратури. І буквально наступного дня ціна таки впала на гривню, що показав моніторинг громадських активістів, повідомляє портал 0542.

Зазначимо, що жодного повідомлення про таке рішення суду на офіційному сайті міської влади досі не розміщено.

"Очевидно чиновники забувають, що за умисне невиконання рішень суду їм загрожує кримінальна відповідальність згідно зі ст. 382 Кримінального кодексу України. Таке нехтування до сумчан, тим більше до людей, які отримують наші податки, неприпустимо", - звертається сумський перевізник Володимир Кібець.

"З цього приводу повинен повідомити, що в даний час вартість проїзду в автобусах ФОП " Кібець А.В.", яке обслуговує міські маршрути №8 (вул. Тополянська - Василівка) і №53 (вул. Добровільна - Аеропорт), становить 2 гривні. Це дійсно так, хоча інші перевізники в Сумах вже відмовляються працювати за тарифом 3 грн. і вимагають його підвищення", цитує перевізника gorod.sumy.ua.

"Дотримання законодавства призвело до значних збитків підприємства і фактично поставило його на межу зупинки. Не вистачає коштів ні на заправку машин, ні на ремонт тих автобусів, які поламалися. Підприємство змушене було скоротити кількість автобусів на маршрутах. Відповідна інформація і графік руху розміщені в кожному автобусі і доступні всім пасажирам. Підприємство виживає, як може, і приносить свої вибачення пасажирам за незручності. На жаль, численні звернення до міської влади щодо оптимізації кількості машин на зазначених маршрутах та зміни схеми руху для підвищення прибутковості роботи підприємства практично виявилися безрезультатними", пише підприємець, наголошуючи, що за всі питання щодо законності затвердження тарифів, їх обгрунтованості та наслідки тарифної політики повинні відповідати чиновники.

Нагадаємо, очільник міста наказав повісити у салонах маршрутних таксі три тарифи, які діють у транспорті.

Більше новин про інфраструктуру Сумщини читайте на Суми.depo.ua