ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вищий адмінсуд виніс невтішний вирок "Сумижитлу"

Вищий адміністративний суд України поставив крапку в справі законності перевірки Державною фінінспекцією діяльності КП "Сумижитло"
Depo.
29 квітня 2015 13:12
ФОТО: depo.ua
Вищий адмінсуд виніс невтішний вирок "Сумижитлу"
Вищий адмінсуд виніс невтішний вирок "Сумижитлу"

Колегія суддів скасувала постанову Сумського окружного адмінсуду, який задовольнив позов "Сумижитла" до ДФІ про незаконність ревізії та акту, складеного за її результатами, а також рішення Харківського апеляційного суду, який залишив рішення Сумської окружного адмінсуду без змін. Третьою стороною у справі виступало ПРПБ "Рембуд". Про це пише Суми.depo.ua.

Вищий адмінсуд України прийняв нову постанову, якою відмовив КП "Сумижитло" у задоволенні позову до дій ДФІ. Постанова оскарженню не підлягає, але може бути переглянута Верховним Судом України в передбачені законодавством терміни.

Нагадаємо, в акті, складеному за результатами перевірки, йшлося про численні порушення на загальну суму близько 5 млн грн (непроведені перерахунки споживачам, завищені ціни на обслуговування ліфтів та електричних мереж тощо, а також порушення процедури закупівель на 4 млн. грн).

Державна фінансова інспекція перевіряла КП "Сумижитло" за період з 1 січня 2011 по 31 січня 2012. Перша перевірка тривала з 1 січня 2011 року по 31 січня 2012 року, друга - з 1 лютого 2012-го по 30 червня 2014-го.