ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виконком Сум попередив житловий колапс у місті

Оскільки заміну КП "Сумижитло", яке обслуговує будинки сумчан, поки знайти не вдалося, виконком вирішив подовжити термін роботи підприємства
Depo.
7 травня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua
Виконком Сум попередив житловий колапс у місті
Виконком Сум попередив житловий колапс у місті

Таким чином, протягом найближчих двох місяців "Сумижитло" й надалі виконуватиме свої обов'язки. А тим часом міська влада проведе конкурс та обере нових виконавців послуг. Про це пише Суми.depo.ua.

Усі 8 присутніх членів виконкому проголосували за те, щоб комунальне підприємство обслуговувало будинки Сум до 1 серпня (нагадаємо, термін дії угоди з ним закінчується 31 травня).

Керуючий справами виконкому Віктор Волонтирець заявив, що сподівається на підтримку депутатського корпусу. Він також повідомив про склад конкурсної комісії. До неї пропонують включити 18 осіб - 10 представників громадськості та 8 чиновників. Однак остаточне рішення мають прийняти депутати, які можуть змінити запропонований склад.

Нагадаємо, що житловий колапс почав загрожувати Сумам відучора. Тоді на сесії не було прийняте рішення про передачу виконкому повноважень щодо проведення конкурсу на пошук заміни для "Сумижитла". Після 31 травня будинки могли залишитися без обслуговування.