Вихованець Конотопської ДЮСШ став призером чемпіонату Європи-2015

Владислав Кузько здобув бронзову медаль європейського чемпіонату з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед кадетів

Вихованець Конотопської ДЮСШ став призер…

Ці змагання, в яких брали участь представники 38 країн, закінчились у сербському місті Суботіца, пише Depo.Суми.

Виступаючи у ваговій категорії до 42 кг, Владислав послідовно переміг болгарина Петара Гічева та азербайджанця Фазиля Ісчандарова. На жаль, у сутичці за вихід до фіналу він поступився грузинському борцеві Давиту Футкарадзе, проте в останньому поєдинку впевнено здолав вірменина Ашота Мхітаряна.

Вихованець Конотопської ДЮСШ став призером чемпіонату Європи-2015 - фото 1

На чемпіонаті Європи виступив ще один вихованець конотопського тренера Віктора Гайдука Владислав Бокатов. Він посів місце у другій десятці. Обидва борці сьогодні навчаються у Костопільському ліцеї на Рівненщині.

Додамо, на Чемпіонаті Світу зі спортивної боротьби, який проходить 10-16 серпня у Бразилії, виступають ще два вихованці Конотопської школи боротьби Олексій Масик та Артем Матяш.

Більше про спортивне життя Сумщини читайте на Depo.Суми.