ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибух "Свободи": Прокуратура розглядає можливість самозаймання певних речовин

Наразі призначено ряд досліджень та експертиз, проведення яких доручено уповноваженим експертним установам та організаціям
Depo.
17 червня 2015 08:41
ФОТО: depo.ua
Вибух "Свободи": Прокуратура розглядає можливість самозаймання певних речовин
Вибух "Свободи": Прокуратура розглядає можливість самозаймання певних речовин

Про це повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Сумської області.

На даний час процесуальне керівництво в кримінальному  провадженні за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України здійснює прокуратура міста Суми.

Згідно технічного висновку Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області за результатами огляду місця події визначено найбільш імовірні причини виникнення пожежі - це коротке замикання електромережі чи самозаймання речовин та матеріалів. Для підтвердження чи спростування вказаних версій призначено ряд досліджень та експертиз, проведення яких доручено уповноваженим експертним установам та організаціям.

Нагадаємо, 16 червня 2015 року в центрі м. Суми о третій годині ранку на першому поверсі в приміщенні, орендованому партією "Свобода", виникла пожежа та пролунав вибух. Знищено внутрішню частину та фасад будівлі. Речі, які збиралися представниками партії як гуманітарна допомога учасникам АТО, залишилися неушкодженими. Зі слів працівників партії, цінні речі та документи з офісу не зникли. Потерпілих немає.

Більше новин про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua