ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В сумській мерії через брак грошей планують закривати спортшколи

Власних коштів на спортивні навчальні заклади у Сумського мунціпалітету вистачило лише на квартал, і тепер там сподіваються, що оживити місцеві ДЮСШ допоможе Держбюджет
Depo.
8 квітня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Як повідомила начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Віра Мотречко, на фінансування 7 спортивних шкіл в рамках профільної Програми «Фізкультура та спорт» з міського бюджету виділені кошти лише на перший квартал цього року. Далі міська влада сподівається на субвенцію з державного бюджету, яка ще не надійшла, повідомляє Суми.depo.ua.

За словами Віри Мотречко, для виживання ДЮСШ, які підпорядковані фізкультурно-спортивним товариствам та іншим підприємствам і організаціям, треба оптимізуватися, для чого за розпорядженням міського голови створена відповідна робоча група.

Як у свою чергу зазначила директор департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлана Липова, фінансування з міського бюджету триватиме лише перший квартал - котрий, зауважимо, вже закінчився. А питання оптимізації ДЮСШ треба вирішувати в будь-якому разі, бо в іншому випадку субвенцій з міського бюджету на підтримку спортивних шкіл буде недостатньо.

Мітки: #