ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В сумських тюрмах сезон весіль

На весільний "рушник" стали засуджений до позбавлення волі зі своєю нареченою та заарештований, зі своєю коханою.
Depo.
15 січня 2016 09:12
ФОТО: depo.ua
В сумських тюрмах сезон весіль
В сумських тюрмах сезон весіль

У середу, 14 січня, у Сумській виправній колонії № 116 та Сумському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області було зареєстровано два шлюби, пише Depo.Суми.

Пари дуже відповідально поставилися до запланованого заходу, одягли святковий одяг, обмінялися обручками і привітали один одного.

Як стверджують фахівці, близько 70% засуджених одружуються, познайомившись заочно. За статистикою, найчастіше зареєструватися поспішають ті, хто вже не вперше відбуває покарання - вбивці, особливо небезпечні злочинці, злодії, засуджені, переведені за негідну поведінку на більш суворий режим утримання, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Сумській області.

В сумських установах відбування покарань зареєстрували два шлюби  - фото 1

В сумських установах відбування покарань зареєстрували два шлюби  - фото 2

Таким подружжям, відповідно до Правил внутрішнього розпорядку установи виконання покарань, надається право на позачергове тривале побачення строком до трьох діб, а для ув'язнених, які перебувають у СІЗО, таке право не надається.

Нагадаємо, в грудні 2015 року в Роменській виправній колонії №56 відбулася церемонія укладення шлюбу. Тоді "на весільний рушник" стали засуджений до довічного позбавлення волі і його наречена.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми