ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В лікарнях Сум хочуть ввести ексклюзивне меню та консервувати продукти

Медики міста думають, як поліпшити харчування хворих у лікувальних установах
Depo.
21 квітня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua
В лікарнях Сум хочуть ввести ексклюзивне меню та консервувати продукти
В лікарнях Сум хочуть ввести ексклюзивне меню та консервувати продукти

Пропозиції головних лікарів озвучила на апаратній нараді начальник міського відділу охорони здоров'я Ольга Братушка, пише Суми.depo.ua.

Медики вважають: для поліпшення харчування у лікарнях необхідно кошти, отримані від оренди лікарняних приміщень приватними підприємствами, залишати установам. Крім того, для розширення меню - на базі харчоблоків налагодити власне консервування. Платоспроможним пацієнтам за договорами з організаціями громадського харчування можна надавати індивідуальне меню, а вивільнені кошти спрямовувати на харчування соціально незахищених.

За даними міського відділу охорони здоров'я, протягом останніх трьох років, на харчування хворих було спрямовано 1,1% від обсягу загального фінансування. За останні два роки вартість ліжко-дня по харчуванню збільшилася на 2% і становила у 2013 році 4,08 гривні, у 2014 - 4,22 гривні, а в нинішньому - 4,32 гривні.

Нагадаємо, тиждень тому на апаратній нараді мер Сум Олександр Лисенко віддав розпорядження оформити пропозиції щодо поліпшення харчування в лікарнях міста.