В Конотопі хочуть створити ще й електронну чергу в поліклініках

Пацієнти зможуть записатись на прийом до лікарів через інтернет, мобільні додатки й термінали

В Конотопі хочуть створити ще й електрон…

В Конотопі ініціюють впровадження електронних черг у дитячих поліклініках, розповідає Depo.Суми. Нововедення спричинено кількагодинними чергами перед прийомом до дитячого лікаря. 

Проект ініціюють члени конотопського клубу чаювальників. Вони пропонують міській владі впровадити в Конотопі систему "Поліклініка без черг", яку рекомендує МОЗ України.

Така система допоможе пацієнтам записуватися на прийом до лікаря не тільки через вікно реєстратури чи по телефону, а ще через мобільні додатки, інтернет та за допомогою терміналів у холі лікарні. Крім вирішення проблеми черг, система сприятиме зменшенню дрібної корупції, коли лікарі мають можливість приймати "своїх" повз черги.
За словами автора проекту Андрія Зубаря, сама система надається безкоштовно, проте установі необхідно мати мінімальний набір обладнання: ПК у реєстратурі та планшет або "інформат" з великим екраном біля реєстратури для відвідувачів. Також заклад має сплачувати СМС повідомлення та найняти людину для підтримання актуальної інформації про графік роботи лікарів, пише ТопКонотоп.
 
Система "Поліклініка без черг" зараз впроваджується в різних медичних закладах України, вже працює у київському міському дитячому діагностичному центрі.
 
Окрім електронних черг, "чаювальники" пропонують міській владі розглянути можливість впровадження системи "Залишки ліків у медичних установах" для протидії корупції, коли пацієнти часто не отримують безкоштовних ліків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"