ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У восьми районах Сумщини заборонено фотозйомку та нічну риболовлю

Вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження у прикордонній смузі
Depo.
17 квітня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua
У восьми районах Сумщини заборонено фотозйомку та нічну риболовлю
У восьми районах Сумщини заборонено фотозйомку та нічну риболовлю

Особливі заходи безпеки будуть діяти з 25 квітня до 11 травня, пише Суми.depo.ua.

На території 8 прикордонних районів Сумщини - Білопільського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Путивльського, Сумського, С.-Будського та Ямпільського - забороняються будь-які польоти легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів, відео-, кіно- та фотозйомка місцевості (об'єктів), полювання без попереднього інформування.

Крім того, з 22:00 до 05:00 заборонено перебувати на узбережжі прикордонних річок, що протікають у Білопільському, Великописарівському, Глухівському, Краснопільському, Путивльському та Середино-Будському районах.

Власникам маломірних суден, начальникам поїздів і провідникам вагонів, водіям транспортних засобів забороняється ввозити в контрольований прикордонний район і вивозити з нього осіб, які не мають документів.

Спуск на воду маломірних суден дозволяється тільки з дозволу підрозділів охорони державного кордону.

Також накладено заборону і на туристичні подорожі, полювання і риболовлю без дозволу підрозділів охорони державного кордону, відпочинок і розведення багаття в смузі місцевості на відстані 50 метрів від державного кордону.

Такі тимчасові режимні обмеження мають мінімізувати ризики виникнення терористичних загроз та уникнути правопорушень на ділянці відповідальності сумських прикордонників.