ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі спального району Сум збудують військову частину Нацгвардії (КАРТА)

Міська рада передала НГУ будівлю і територію колишньої 16-ї школи
Depo.
13 січня 2016 14:41
ФОТО: depo.ua
У центрі спального району Сум збудують військову частину Нацгвардії (КАРТА)
У центрі спального району Сум збудують військову частину Нацгвардії (КАРТА)

Сумська міська рада 24-ма голосами підтримала рішення про передачу будівлі та прилеглої території колишньої 16-ї школи на Хіммістечку по вулиці Миру, повідомляє Depo.Суми.

Під час обговорення цього питання представник Нацгвардії висловив позицію керівництва Нацгвардії та Міністерства внутрішніх справ щодо розбудови на цьому місці великого комплексу споруд для несення служби, зберігання зброї, у тому числі і важкої, житла та потрібної інфраструктури.

У центрі спального району Сум збудують військову частину Нацгвардії (ОНОВЛЕНО, КАРТА) - фото 1
Так виглядає особняк школи сьогодні

Позаяк як частина депутатів запропонували відкласти це питання, представник фракції проурядової партії "За Україну!" Андрій Крамченков наполіг на негайному голосуванні цього питання. "За" проголосували 24 депутати.

У центрі спального району Сум збудують військову частину Нацгвардії (ОНОВЛЕНО, КАРТА) - фото 2Орієнтовні межі території 16-ї школи

Раніше, нагадаємо, цю будівлю та територію збиралися передати Сумській філії Харківського Національного університету внутрішніх справ, головний корпус якої знаходиться у цьому ж кварталі.

Наразі військова частина 3051 Національної Гвардії України дислокується в колишньому дитячому садочку на вулиці Роменській у Сумах.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми