ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тростянці збудують пам'ятник героям АТО, житловий будинок та фонтан

Головний фінансовий документ міста на 2016 рік і план соціально-економічного розвитку депутати підтримали одноголосно
Depo.
25 грудня 2015 10:22
ФОТО: depo.ua
У Тростянці збудують пам
У Тростянці збудують пам'ятник героям АТО, житловий будинок та фонтан

На третій сесії міської ради 7-го скликання, яка відбулася 24 грудня, депутати прийняли бюджет та план соціально-економічного розвитку на 2016 рік. Основні напрямки плану соціально-економічного розвитку висвітлив міський голова Юрій Бова. Він зазначив, що першочерговими завданнями є розвиток промислового парку "Тростянець", ремонт житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій, вуличне освітлення, придбання комунальної техніки, підтримка вуличних комітетів, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Тростянецької міськради.

За словами мера, в перспективних планах на наступний рік - спорудження пам’ятника захисникам Вітчизни – воїнам АТО, добудова 90-квартирного будинку по вул. Б. Хмельницького з тим, щоб надавати житло учасникам АТО, будівництво фонтану в центрі міста напроти каплички тощо.

Доходи бюджету визначено в сумі 25,1 млн. грн., у тому числі власні доходи – 11,1 млн. грн., бюджет розвитку – 2,8 млн. грн. Щодо видаткової частини: видатки загального фонду складають 17,4 млн. грн, видатки спеціального фонду – 7,7 млн. грн. 

Міський голова Юрій Бова зазначив, що бюджет напружений, він буде корегуватися в наступному році, але приймати його треба, щоб забезпечити коштами першочергові видатки.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми