ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Тростянці планують створити "батьківські патрулі"

На Сумщині посилять охорону громадського порядку
Depo.
25 січня 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
У Тростянці планують створити "батьківські патрулі"
У Тростянці планують створити "батьківські патрулі"

На сесії міської ради розглядалося питання охорони громадського порядку Тростянця. Депутати вирішили вивчити стан використання місцевим відділенням поліції приміщення по вулиці Заводська, 1 як дільничного пункту поліції для прийому громадян та розглянути можливість виділення додаткових приміщень для пунктів охорони громадського порядку, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу міськради. 

Депутати також прийняли рішення рекомендувати Тростянецькому відділенню поліції посилити заходи щодо дотримання громадського правопорядку у вечірній та нічний час на території магазинів "Продукти-488" ТОВ "АТБ-маркет" та постійно інформувати виконавчий комітет про виявлені правопорушення.

Голові Тростянецької райдержадміністрації, начальнику відділу освіти Тростянецької РДА рекомендовано провести роз’яснювальну роботу щодо доціності створення батьківських патрулів. Ці патрулі, задля зменшення правопорушень в молодіжному середовищі, спільно із працівниками відділення поліції могли б перевіряти, як проводить дозвілля молодь у вечірній час.

Також депутати вирішили направити звернення до Головного управління Національної поліції в Сумській області з приводу того, щоб у Тростянці на постійній основі працювали фахівці Державтоінспекції.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми