ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах визначили найкращу сімку творчих особистостей минулого року

У обласному центрі відбулись вибори лауреатів "Культурного острову"- 2015
Depo.
25 лютого 2016 18:25
ФОТО: depo.ua
У Сумах визначили найкращу сімку творчих особистостей минулого року
У Сумах визначили найкращу сімку творчих особистостей минулого року

"Культурний острів" - арт-медіа проект, який має на меті популяризацію творчого ставлення до життя. Щорічно загальними зборами лауреатів минулих років вибираються сім творчих особистостей, які найбільш яскраво заявили про себе в минулому році, пише Depo.Суми.

За підсумками 2015 року було сформовано розширений список з понад 30 людей і колективів. З нього після бурхливих тривалих дебатів і двох турів голосування були обрані сім нових "жителів" "Культурного острову".

Олена Гончаренко - етномузиколог, етноспівачка, викладач, засновник і художній керівник ансамблю автентичного співу "Серпанок" - за ідею відтворення автентичної співочої традиції і формування молодіжного фольклористичного середовища в місті Суми, за популяризацію автентичної української музики в Швейцарії, Канаді, Франції та Польщі, за проведення майстер-класів традиційного співу у рамках літніх міжнародних шкіл музики в Польщі 2013, 2014 2015 р.р.

Сергій Гуцан - краєзнавець, фотограф, мандрівник, колекціонер - за створення "Музею приватної колекції" і організацію ряду виставок на історичну та краєзнавчу тематику.

Студія Данченко - художня студія - за виставку у виставковій залі "Філантроп", за волю до життя, створення культурного простору, який залучає людей різного віку та інтересів, і за виховання цілої плеяди сумських художників.

Римма Міленкова - галерист і художник, куратор галереї "АкадемART" - за організацію серії перформансів, особисті виставки картин, виконаних в різних техніках, за сміливий авангардний показ робіт авторів-новаторів.

Євген Фулєров - письменник - за створення відео на основі робіт художників і фотографів міста, за видання книг: "Один мій знайомий" і "Драматична кулінарія", за вечора, присвячені Ігнатію Брянчанинову і іконографії образу Спасителя, а також за неординарність мислення і серію критичних статей за творчістю сумчан.

Вікторія Тимошенко - фотохудожник - за фотовиставку "Пробліски", а також за підняття актуальної теми в фотомистецтві - дбайливого ставлення до природи, зокрема, в циклі робіт по Могриці та Карпатам.

Віра Паненко - керівник клубу туристів і альпіністів "Абалаковець" - за організацію "Меморіалу пам'яті друзів, що пішли" і дитячого фестивалю авторської пісні та співаної поезії.

У Сумах визначили найкращу сімку творчих особистостей минулого року - фото 1

Як повідомляє медіа-портал АТС, офіційна церемонія вшанування нових лауреатів відбудеться 5 квітня в Театрі для дітей та юнацтва.

фото: Сергій Тихенко

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми