ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині випробували бронемашину, яка поїде до АТО (ВІДЕОФАКТ)

В обласному центрі пройшли попередні випробування захисних властивостей десантно-штурмової машини вогневої підтримки, яку розробили та виготовили активісти-підприємці для потреб Збройних Сил України в АТО
Depo.
8 травня 2015 17:37
ФОТО: depo.ua
На Сумщині випробували бронемашину, яка поїде до АТО (ВІДЕОФАКТ)
На Сумщині випробували бронемашину, яка поїде до АТО (ВІДЕОФАКТ)

Автомобіль зазнав обстрілу вітчизняними боєприпасами 7,62x39, а також патронами 7,62х51 NATO. У результаті випробувань перший боєприпас не зміг пробити навіть зовнішній захисний екран бронемашини, другий був затриманий основним шаром броні. Про це пише Суми.depo.ua.

Попередні висновки фахівців, з урахуванням аналізу характеру поверхневих ушкоджень бронепластин, дають підстави вважати, що повністю оснащений бронеавтомобіль може легко протистояти будь-яким типам боєприпасів калібру до 7,62 включно.

Крім того, за словами головного розробника бронемашини Павла Шапошникова, технічні особливості конструкції автомобіля здатні захистити екіпаж від підриву 6-кілограмового фугасу, а також поразки від пострілу ручного гранатомета РПГ-7.

На відміну від вартості імпортних аналогів з тими ж технічними характеристиками, яка становить 40-45 мільйонів гривень за одиницю, орієнтовна вартість виготовлення вищеописаного зразка бронетехніки в серійному виробництві становитиме всього близько 800 тисяч гривень.