ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах також відновиться трансляція каналу ТВі

Телеканал ТВі невдовзі відновить мовлення, але без інформаційних програм
Depo.
2 квітня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив "Телекритиці" директор ТОВ "Інфо24" - компанії, на яку оформлена ліцензія на супутникове мовлення каналу ТВі, Максим Урбанський, передає depo.ua.

"Щоб уникнути непередбачених технічних збоїв, нове керівництво планує відновлювати ефір поступово, починаючи з поновлення співпраці з працівниками ефірної та технічної служб. Відновлення співпраці з працівниками виробничої та інформаційної служби планується протягом кількох місяців, попередньо почавши розраховуватися за заборгованість, що виникла в результаті діяльності попереднього керівництва", - зазначив він.

Урбанський наголосив, що нове керівництво не відмовляється від виплат працівникам і докладає зусиль для погашення боргів перед ними.

"На сьогоднішній момент на каналі відбуваються роботи по відновленню мовлення, і на протязі кількох найближчих днів на екранах своїх телевізорів ви знов зможете побачити фірмовий логотип ТВі. Але поки що, на превеликий жаль, без інформаційних програм", - резюмував керівник ТВі.

Нагадаємо, з 23 березня телеканал ТВі припинив мовлення, й його працівникам заборгували зарплату за три місяці. Директор ТВі Ольга Манько заявила, що канал закрили до кращих часів.

Мітки: #